Opieka nad stroną internetową

Opieka nad stroną wordpress

Aktualizację, naprawa błędów stron

Strony internetowe

Opieka nad stroną www

Zajmiemy się działaniami administracyjnymi twojej strony internetowej, bloga lub sklepu. Jeżeli Chcesz mieć pewność, że twój serwis jest  dostępny dla Twoich odbiorców bez  błędów, przerw w działaniu oraz odpowiednio zabezpieczeony prze atakami hakerskimi to zapoznaj się z naszą ofertą Opieki nad stroną www.

Nasza oferta

Co możemy dla ciebie zrobić

Aktualizacje

Regularna aktualizacja WordPress- motywu graficznego, wtyczek. Brak regularnych aktualizacjii naraża stronę na ataki hakerskie lub pojawienie się błędów w działaniu.

Kopie zapasowe

Tworzymy regularne kopie zapasowe zawartości twojej strony lub serwisu. Kopie przechowujemy na zewnętrznych serwerach do 180dni.

Bezpieczeństwo

Dbamy, aby twój serwis był w pełni i odpowiednio zabezpieczona przed atakami hakerskimi. Usuwamy i zabezpieczamy stronę przed spamem, usuwamy wirusy i błędy w działaniu serwisu.

Rozwój Strony

Oferujemy rozwój strony poprzed edycję treści, zamieszczanie nowych postów czy zmiany graficzne aktualnej strony.

Optymalizacja

Wykonamy optymalizację Twojego serwisu oraz grafik i zdjęć. Zadbamy o szybkość i dostępność twojej strony na wszystkich urządzeniach.

Kontakt

Porozmawiajmy

Chciałbyś zlecić opiekę nad swoją stroną www, sklepem, blogiem lub serwisem internetowym? Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnej wyceny.